English

05:05:08

Language

English


Remember me

Football Which team to score|

Search
Help
Sun Jun 16 2019
 
06:30
NPL, Northern New South - Australia
CHARLESTOWN CITY VS. EDGEWORTH FC
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
06:30
NPL, Northern New South - Australia
VALENTINE FC VS. MAITLAND FC
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
06:30
NPL, Northern New South - Australia
WESTON WORKERS FC VS. ADAMSTOWN ROSEBUD FC
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
07:00
NPL, New South Wales - Australia
MANLY UNITED FC VS. MARCONI STALLION
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
07:00
NPL, New South Wales - Australia
WOLLONGONG WOLVES VS. SYDNEY FC
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
07:30
NPL, New South Wales - Australia
LEICHHARDT TIGERS VS. SYDNEY UNITED
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
08:00
NPL, Victoria - Australia
SOUTH MELBOURNE VS. AVONDALE FC
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
08:00
NPL, New South Wales - Australia
SYDNEY OLYMPIC VS. HAKOAH
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
09:00
NPL, Queensland - Australia
QUEENSLAND LIONS VS. EASTERN SUBURBS BRISBANE
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
09:30
China League - China
CHANGCHUN YATAI VS. SHAANXI CHANGAN
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
10:00
J.League 2 - Japan
MACHIDA ZELVIA VS. V-VAREN NAGASAKI
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
11:00
J.League 2 - Japan
AVISPA FUKUOKA VS. KASHIWA REYSOL
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
11:30
Premier League - Singapore
GEYLANG INTERNATIONAL FC VS. BALESTIER KHALSA FC
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
12:00
K-League 1 - Republic of Korea
FC SEOUL VS. SUWON SAMSUNG
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
12:00
K-League 2 - Republic of Korea
GWANGJU FC VS. BUCHEON FC
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
12:00
K-League 1 - Republic of Korea
SANGJU SANGMU PHOENIX VS. JEJU UNITED FC
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
13:30
China League - China
GUANGDONG SOUTHERN TIGERS FC VS. LIAONING SHENYANG WHOWIN
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
13:35
Chinese Super League - China
JIANGSU SUNING FC VS. BEIJING RENHE
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
13:35
Chinese Super League - China
SHENZHEN FC VS. TIANJIN TEDA
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
13:35
Chinese Super League - China
TIANJIN FC VS. HENAN JIANYE
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
15:00
1st Division - Norway
HAM-KAM VS. AALESUNDS FK
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
15:30
Int. Friendly Games W - International
HUNGARY VS. CYPRUS
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
16:00
Vysshaya Liga - Belarus
FC BATE BORISOV VS. FC SHAKHTER SOLIGORSK
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
16:00
Virsliga - Latvia
FK SPARTAKS JURMALA VS. BFC DAUGAVPILS
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
17:00
Int. Friendly Games W - International
NORTH MACEDONIA VS. ALBANIA
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
17:30
Ykkonen - Finland
EIF VS. AC OULU
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
17:30
Ykkonen - Finland
FF JARO VS. AC KAJAANI
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
17:30
Superettan - Sweden
HALMSTADS BK VS. MJALLBY AIF
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
17:30
Veikkausliiga - Finland
KPV KOKKOLA VS. FC INTER TURKU
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
17:30
Int. Friendly Games W - International
SLOVENIA VS. MONTENEGRO
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
17:30
Ykkonen - Finland
TPV TAMPERE VS. FC KTP
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
Eliteserien - Norway
BODO/GLIMT VS. STROMSGODSET IF
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
Second Division B - Spain
CD ATLETICO BALEARES VS. MELILLA UD
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
Vysshaya Liga - Belarus
FC DINAMO MINSK VS. FC BGU MINSK
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
1st Division - Norway
JERV FK VS. SANDNES ULF
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
Eliteserien - Norway
LILLESTROM SK VS. VIKING FK
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
Eliteserien - Norway
MJONDALEN VS. KRISTIANSUND BK
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
Eliteserien - Norway
MOLDE FK VS. RANHEIM IL
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
1st Division - Norway
NOTODDEN FK VS. SANDEFJORD FOTBALL
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
Eliteserien - Norway
SARPSBORG VS. ODDS BK
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
1st Division - Norway
SKEID FOTBALL VS. KFUM OSLO
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
1st Division - Norway
SOGNDAL IL VS. STROMMEN IF
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
1st Division - Norway
TROMSDALEN VS. NEST-SOTRA
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:00
1st Division - Norway
ULLENSAKER/KISA VS. RAUFOSS IL
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
18:30
U21 European Ch.ship - International Youth
POLAND VS. BELGIUM
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
19:00
Second Division B - Spain
RECREATIVO DE HUELVA VS. CD MIRANDES
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     
19:00
LaLiga 2 - Spain
ALBACETE BALOMPIE VS. RCD MALLORCA
Both Teams
Only Home team
Only Away Team
 
None
     

There was a problem!

CONTINUE